Деркач отримав понад $500 тисяч від спецслужб Росії – НАБУ

Нардеп отримував гроші від правоохоронних і розвідувальних органів РФ за підривну діяльність проти України.

Антикорупційні органи України повідомили нардепа Андрія Деркача про підозру в держзраді та незаконне збагачення, повідомляє прес-служба НАБУ у п’ятницю, 16 вересня.

Про підозру йому повідомили заочно, і оголосили його в розшук.

Дії Деркача кваліфікували за ч.2 ст.28, ч.1 ст.111, ст.368-5 Кримінального кодексу України.

“Слідство встановило, що чинний народний депутат за 2019–2022 роки отримав щонайменше $567 тис. від правоохоронних і розвідувальних органів РФ за підривну діяльність проти України. Гроші він відпрацьовував шляхом здійснення різних дій, у тому числі й у публічній площині, спрямованих на дискредитацію іміджу України на міжнародній арені, погіршення дипломатичних відносин між США та Україною, а також ускладнення інтеграції України у Європейський Союз та НАТО”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у липні під час низки обшуків виявили і вилучили матеріали, які свідчили про тривалу підривну діяльність нардепа, його зв’язки із представниками РФ та колаборантами. Розслідування триває.

Антикорупціонери встановлюють інші обставини скоєння злочину.

Нагадаємо, раніше СБУ заявила про викриття агентурної мережі головного управління генштабу Росії, яка мала допомагати ворогові в захопленні країни. До неї входив нардеп Деркач.

3 thoughts on “Деркач отримав понад $500 тисяч від спецслужб Росії – НАБУ

  1. А як почувaє партія свого батька “наш край”? Хочу запитати підопічну Ольгу Губарь : Як вам,і ще не соромно,що ви “топили”за зрадника України?:Ви готові відповідати,що допомагали зраднику?

Comments are closed.

error: Content is protected !!