Холодильний компресор відіграє важливу роль у будь-якій холодильній системі. Модель та комплектація обладнання значною мірою визначають остаточну вартість встановлення, а також подальше використання та плату за використану енергію.

На що звернути увагу при виборі холодильного компресора

Існує ряд ключових параметрів, на які слід звернути увагу перед тим, як купити холодильний компресор. Від правильного вибору залежить не тільки якість використання, але і подальші витрати, пов’язані з регулярною роботою установки. Перш за все, важливі такі фактори, як:

  • потужність охолодження компресора;
  • температурний діапазон роботи;
  • надійність конструкції.
  • можливість адаптації до мінливих умов експлуатації внаслідок технологічних змін і зміни умов навколишнього середовища.

Холодильний компресорВибираючи відповідний холодильний компресор для змінних умов експлуатації, варто враховувати так званий робочий діапазон, тобто допустимі температурні умови експлуатації для даного апарата.

Слід пам’ятати, що перевищення заданих параметрів може скоротити термін служби пристрою і навіть вивести його з ладу через згоряння двигуна або його заїдання. При проєктуванні установки слід також враховувати шумові викиди та вібрацію, спричинені компресорами.

Все частіше проєктувальникам і підрядникам доводиться виконувати певні вимоги щодо допустимого рівня шуму. Це стосується як компресорів малої потужності, так і великих моделей, які використовуються в промисловості. Наприклад, двоступеневий напівгерметичний поршневий компресор відрізняється значним рівнем шуму на відміну від спіральних моделей. Але його перевагою є можливість використання навіть в несприятливих умовах.

Дізнатися ціну поршневого компресора можна в компанії «ЕнергоХолод». Також тут можна придбати інше обладнання для холодильних установок, у тому числі й купити повітряний конденсатор.

Головні правила підбору холодильного компресора: поради покупцям

Компресори підбираються на основі технічних параметрів, які надають виробники холодильного обладнання. Завдяки програмам підбору ви легко підберете тип установки до специфіки вашої конструкції.

Ключовим параметром, який необхідно дізнатися в першу чергу, є визначення використання компресора, наприклад, чи буде він працювати в системі охолодження чи кондиціонування повітря, чи в системі з тепловим насосом.

Серед інших важливих функцій устаткування, на які варто звернути увагу:

  • тип холодоагенту;
  • значення температур випаровування і конденсації холодоагенту;
  • необхідна потужність компресора;
  • кількість перегріву у випарнику й охолодження в конденсаторі;
  • напруга і частота електричного живлення.

Параметри роботи мають велике значення. Однак, купуючи конкретний пристрій, також добре враховувати репутацію виробника. Це безпосередньо вплине на якість. Відомі компанії використовують новітні технології, а також високоякісні матеріали. Крім того, це підтверджено сертифікатами або дозволами, які мають компресори. Оцінюючи виробника таких пристроїв, корисно почитати відгуки покупців. Це можна зробити на етапі знайомства з компресорними установами, наявними на ринку.

error: Content is protected !!