Графіки аварійних відключень електроенергії введені по всій Сумській області, – АТ “Сумиобленерго”

10 жовтня 2022 року росія завдала масованих ракетних ударів, спрямованих на ураження об’єктів критичної інфраструктури та розбалансування всієї енергетичної системи України. Близько 9.30 ранку ворог двома ракетами атакував об’єкт критичної інфраструктури поблизу міста Конотоп. Внаслідок ворожих дій виникли перебої з енергоживленням по всій території України, і Сумської області зокрема, – про це інформує АТ “Сумиобленерго”

Для збалансування енергосистеми на території України, НЕК “Укренерго” запроваджено графіки аварійних відключень електроенергії, у тому числі тимчасове обмеження споживання електроенергії введено в Сумській області.

Зараз працівники АТ “Сумиобленерго” спільно з фахівцями НЕК “Укренерго” працюють над відновленням електропостачання області та підвищенням надійності розподілу електроенергії.

Звертаємося з проханням до мешканців Сумщини – тимчасово обмежити споживання електроенергії, особливо у вечірній (з 17.00 до 22.00) та ранковий (з 8.00 до 10.00) час. Мінімізуйте підключення до мережі потужних енергоємних побутових приладів, таких як: електрообігрівачі, водонагрівачі (бойлери), кухонні електроплити, мікрохвильові печі, пральні машини, електричні духові шафи, електрочайники (кавоварки), праски, посудомийні машини, кондиціонери, пилососи тощо. Цим ви суттєво допоможете енергетичній системі пройти піки навантаження, що має зменшити потребу в аварійних відключеннях.

3 thoughts on “Графіки аварійних відключень електроенергії введені по всій Сумській області, – АТ “Сумиобленерго”

  1. Хорошо, а где сам график? А то вообще не круто, когда внезапно в 19:00 свет вырубают

    1. Графика, скорее всего, не будет Как объяснило Сумыоблэнерго, отключать на срок до 2 часов подряд, имеют полное право и по несколько раз. Причём, без предупреждения абонентов. А с согласия местных властей и на больший срок.
      От этого похоже никуда не деться. Война. Хорошо, хоть вообще есть свет.

Comments are closed.