🔴 📸 Переселенка Тетяна Кунець проводить професійні фотосесії для маленьких свесян  

Тетяна Кунець вже багато років професійно займається фотографією. До повномасштабного вторгнення вона з родиною проживала в Харкові, де співпрацювала з провідними студіями міста. Але після 24 лютого була вимушена рятуватись від постійних обстрілів та переїхати в Свесу. Тут жінка продовжує свою улюблену справу.

-Я у всіх студіях працювала, всю цю сферу знала: візажисти, флористи, декоратори, з усіма працювала багато років. Напевно, пів міста познімала: весілля, сімейні фотосесії, діти… Повернулись сюди, бо, чесно кажучи, тут порівняно тихо. Зрозуміла, що потрібно щось починати. Спочатку зйомки проводила на вулиці літом та осінню, а потім вирішила організувати студію з підручних засобів.

До різдвяно-новорічних свят Тетяна організувала цілу серію тематичних фотосесій для дітей. Говорить, що зняла не менше ста маленьких свесян.  

-Зараз такий час, що потрібно якось відволікатись. Забагато інформації, яка дітям взагалі не потрібна. Вирішила, що буду працювати в основному з дітьми. Діти прийшли, вони відволікаються, я відволікаюсь, батьки ніби теж трохи відволікаються, всім добре.

В невеликій Свесі фотостудія відкрилась вперше, – розповідає Вікторія. Тож для багатьох дітей це була перша професійна фотосесія.    

-У мого молодшого брата була фотосесія разом з класом. Мені також захотілось і я прийшла. Раніше я не брала участь у фотосесіях і мені дуже сподобалось, це дуже цікаво, коли тебе фотографує професійний фотограф: професійна камера, студія, реквізити, декорації.

Діти у захваті від зйомок, – розповідає свесянка Ганна. Задоволені і батьки, які виставляють гарні фото у соціальні мережі. Жінка говорить, що з такими фотографіями вже навіть встигла виграти фотоконкурс. 

-У нас тут вже був святий Миколай, дітей з класу сюди приводили. Назбирали лайків, ще й диплом із Сум отримали. Виставили фотографію в проект «Принци і принцеси» і 31 грудня нам прийшов диплом.   

Фотограф Свеса 1

Фотограф Свеса 2

Фотограф Свеса 3

error: Content is protected !!