Ямпільські дорожники відзначили День працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

Своє професійне свято працівники дорожнього господарства зустрічали в складних умовах тотального недофінансування галузі. Ні для кого не секрет, що на утримання  176,8 кілометрів автомобільних доріг з твердим покриттям в Ямпільському районі виділено лише 1 мільйон 406 тисяч гривень. При тому, що вартість 1 квадратного метру  дороги коштує 260 гривень.

Проте, попри численні трудності, дорожники з оптимізмом дивляться в майбутнє і сподіваються, що ситуація невдовзі зміниться. З нагоди свята були відзначені найкращі працівники філії «Ямпільський райавтодор». Зокрема, грамотою Служби автомобільних доріг в Сумській області був відзначений водій Адаменко Микола Станіславович, а тракторист Фост Іван Миколайович та головний бухгалтер Кравченко Наталія Андріївна отримали грамоти Сумського облавтодору.

В день свята, 27 жовтня, адміністрація та профспілковий комітет підприємства привітали зі святом своїх колег, які, працюючи на голому ентузіазмі, незважаючи на застарілу техніку та численні проблеми, відповідально ставляться до своєї роботи. Саме їх зусиллями дорожнє господарство району повним ходом готується до роботи в зимовий період. 

error: Content is protected !!