Ямпільський спортсмен Святослав Беспалий завоював золоті та срібні нагороди на міжнародному кубку карате, що відбувся 2 листопада в місті Києві.

Наш земляк представляв збірну України в категорії ветеранів (45-50 років). В особистому заліку ямпільчанину вдалось дістатись до фіналу турніру, в якому він всього на один бал поступився супернику. Вагомий успіх чекав на Святослава Беспалого в командних змаганнях, де йому довелось проводити вирішальний для нашої збірної бій проти спортсмена з Білорусії. Ямпільчанин отримав переконливу перемогу з рахунком 2:0 та приніс команді золоті нагороди міжнародного турніру.

Цікаво, що цьогорічні змагання мали досить широке представництво учасників. Окрім спортсменів з України в них взяли участь команди Казахстану, Росії, Білорусії, Латвії, Литви, Естонії, Польші, Туреччини, Чехії та Словаччини

– Я переконаний, що повинен особисто брати участь в змаганнях, щоб давати приклад своїм вихованцям, – говорить Святослав Беспалий. – Ветеранські турніри дуже важливі в карате, адже дають приклад молодшому поколінню спортсменів. Було приємно бачити, як діти та підлітки з великою цікавістю підходили до нашої площадки та дивились, як виступають старші. 

4 thoughts on “Ямпільчанин завоював медалі міжнародного турніру

  1. Это настоящий учитель, спортсмен, товарищ. В отличие от других депутатов поссовета – действуюший! Так держать, ЯМПОЛЬЧАНИН!

  2. Тренер Святослав Беспалый – отличный пример для подражания. Мы поздравляем его с победой. Так держать!

Comments are closed.

error: Content is protected !!