Сьогодні о 18 годині на площі біля головного корпусу районної станції юних натуралістів розпочались святкові заходи до 40-ї річниці з дня заснування станції юннатів. Великим концертом вітали гостей заходу вихованці та випускники позашкільного закладу, розповідаючи про яскраву історію ямпільських юннатів та людей, що доклали зусиль для її створення і розвитку. Зі словами привітань виступили, також , голова райдержадміністрації Ігор Палагин, селищний голова Наталія Цибулько, начальник відділу освіти Ірина Калюжна та гості з Москви.

 

3 thoughts on “Юннатам – 40 років!

  1. Праздник хороший, фотки классные. Жалко что нет фотографий группы, которая выступала там с живой музыкой. Можно было бы пару слов и об этом написать. Кстати, там еще и агитбригада выступала. Тоже интересно было.

  2. Станция юннатов это райский уголок. Когда впервые увидела эту красоту долго не могла прийти в себя. Я никогда не могла предположить, что живу рядом с вторым Никитским ботаническим садом. Здесь столько цветов !!! Станция юннатов – гордость Ямпольского района. А какие замечательные люди здесь работают! Низкий уклон основателю станции Шпак Григорию.

  3. Свято чудове! Так добре було підготовлене! Але для тих, хто не зміг на ньому бути присутнім в цій публікації не можна знайти нічого крім того, що виступали з привітаннями Палагін, Цибулько…і при чому тут гості з москови…Чому не було згадано тих, хто майже півстоліття віддав справі охорони природи і Станції юнатів, написали б для читачів дещо з історії створення і діяльності, згадали б хоч кого з колишніх і нинішніх заслужених працівників Станції – була б тоді стаття інформативною і людям було б приємно. А який чудовий виступ агітбригади з першої школи! Напевно готувалися довго і скільки праці було вкладено дорослими, що допомагали дітям підготувати цей виступ! Чому про них ні слова? І доречі – що то за група – питають читачі?….
    Зауваження до редакції yampil.info: публікації мало- або зовсім неінформативні, а як наслідок читачі непоінформовані…І таке враження, що крім Палагіна і Рябухіна у нас “видатних” ямпільчан нема або обмаль, тому тільки їхні імена і прочитаєш!
    З повагою і кращими побажаннями, читач вашої газети.

Comments are closed.

error: Content is protected !!