<strong>На Ямпільщині за минулий тиждень констатують ріст захворюваності на </strong><strong>COVID-19 в 1,7 рази</strong>

Про це Ямпіль.INFO повідомила завідувач Ямпільського відділення ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ України» Ганна Камчатна 

Інфекційна захворюваність   по Ямпільській , Свеській  селищній  раді   та Дружбівській міській  раді,  за тиждень:

–  захворіло  17  осіб на COVID-19,  в т.ч.  серед дитячого населення -3.  На стаціонарному лікуванні перебувала 1 особа, (тижнем раніше зареєстровано 10 випадків,  в т.ч. 2 випадки серед дітей) .

Захворюваність відмічалась по:

–  Ямпільській громаді – 4 випадки;

–  Свеській громаді – 4 випадки;

–  Дружбівській громаді- 9 випадків (в т.ч. 3 дітей).

–   на  гострі респіраторні вірусні інфекції  захворіло  всього 38 осіб, в т.ч. серед дитячого населення  15, в т.ч.  по Ямпільській громаді -15 осіб, в т.ч. серед дитячого населення -4,  по Свеській  ОТГ 23 особи, в т.ч. серед дитячого населення -11. 

–  1 випадок гастроентероколіту уточненої етіології по Дружбівській ОТГ серед дорослого населення.

Результати вимірів радіаційного стану у смт Ямпіль:      

 За даними моніторингових досліджень, проведених фахівцями Ямпільського відділення  ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ України» за минулий тиждень рівень зовнішнього гамма-випрмінювання становить  0, 09 – 0,13   мкЗв\ годину, що не перевищує значення природного радіаційного фону ( норма до 0,30 мкЗв\ годину в Сумській області).   

Питна  вода  відповідає вимогам  Державних санітарних   норм  та правил    «Гігієнічні вимоги до питної води, призначені до споживання людиною » ДСаНПіН 2.2.4- 171-10.