<em><strong>Денис Насико допоміг збірній України стати п’ятою на етапі Кубку світу з біатлону</strong></em>

Вихованець Ямпільської ДЮСШ Денис Насико допоміг збірній України з біатлону фінішувати п’ятою в естафеті на етапі Чемпіонату світу в Естерсунді. Нашому земляку довірили третій етап естафети.  

Хто повідомляє: Федерація біатлону України

Денис із задачею впорався на відмінно, – таку оцінку виступу глухівчанина дає Федерація біатлону, зазначаючи, що це лише третій виступ біатлоніста на етапах Кубку світу.

«Зважаючи на невеликий естафетний досвід, виникали побоювання – чи витримає наш спортсмен цю напругу? Але Денис впорався на відмінно! На стрільбі наш біатлоніст впорався без додаткових патронів, і хоча через менш високу швидкість відступив на дві позиції, передавши естафету сьомим, але за часом програв по графіку лідера лише дев’ять секунд», – зазначається на офіційному сайті ФБУ.

Назвав свій виступ вдалим і сам Денис Насико. Спортсмен відзначив свій результат у стрільбі.

«На вогневих відпрацював чисто, я дуже задоволений цим. Такий результат для мене чудовий – сам від себе не очікував. Але задоволений, що справився. На стрільбу налаштовувався, як завжди. По швидкості я, як завжди, йшов на максимумі, десь йшов своїм темпом, десь хотілося за кимось потриматися. У цілому, непогано. Дякую сервісу за лижі, дякую всій команді. Поборовся на останньому колі з італійцем, адже знав, що за мною є ще один етап і треба відпрацювати до кінця», – говорить Денис Насико.

Для Дениса Насика це третя естафета на етапах Кубку світу. Тепер уродженець Шатрищ разом з командою відправився в Холменколен, де відбудеться останній етап змагань.