🔴 📺 Ямковий ремонт дороги Ямпіль-Свеса планується, але терміни його проведення ще невідомі

Працівники ТОВ «Торговий дім «Дінастія» зараз проводять роботи з видалення порослі на дорозі місцевого значення О191801, зокрема на її ділянці між Ямполем та Орлівкою

Водії нарікають на стан дорожнього покриття цього автошляху, який з’єднує адміністративні центи Ямпільської та Свеської громад. Тож ми поцікавились у її балансоутримувача – державного підприємства «Дороги Сумщини», коли розпочнуться роботи з ямкового ремонту цієї дороги і чи заплановані вони взагалі.   

У телефонному режимі працівники підприємства були небаготослівними.

«Як стабілізується погода – будемо щось робити. Як доведуть фінансування, але нам його ще не довели», – зазначив диспетчер підприємства.  

Натомість порадив звернутись до підприємства з офіційним запитом, що наша редакція і зробила.

У відповіді ДП «Дороги Сумщини» за підписом заступника директора Олексія Коноза, йдеться про те, що роботи  з експлуатацiйного утримання автомобiльних дорiг загального користування мiсцевого значення в Шосткинського району, до яких відноситься і дорога Ямпіль-Свеса, на три роки довірені ТОВ «Торговий дім «Дінастія». В 2023 році на ці потреби заплановано 46,4 мільйона гривень.

Разом з тим, конкретний перелік доріг, які будуть ремонтуватися, станом на 29 березня ще не затверджений.

За неофіційною інформацією, розглядається варіант робіт з експлуатаційного утримання дороги О191801 у напрямку до села Княжичі. Попередньо мова йде про ямковий ремонт.

error: Content is protected !!