Відновлення номерних знаків на автомобілі – це процес приведення зовнішнього вигляду номерного знака, з метою збереження його історичної цінності або забезпечення відповідності нормам державної реєстрації транспортних засобів. Реставрація номерних знаків в компанії АВТОНОМЕРА полягає у швидкому випуску якісного дубліката відповідно до заявлених вимог.

Замовити послугу відновлення автомобільних номерів онлайн можна на сайті https://autonomera.ua/uk/ в любий зручний для вас час, з доставкою в любе відділення Нової пошти на території України.

Коли виникає потреба у відновленні номерних знаків автомобіля 

Потреба у відновленні номерних знаків автомобіля може виникнути з різних причин, серед найпоширеніших виділяють наступні:

 1. Зношення і пошкодження в результаті довготривалого використання, впливу атмосферних умов або неправильного кріплення на автомобіль.
 2. Відновлення може знадобитися для збереження історичного автентичного вигляду автомобіля.
 3. Відповідність вимогам законодавства щодо державної реєстрації транспортних засобів.
 4. Якщо номерний знак виглядає неестетично або пошкоджений, власник автомобіля може вирішити замінити його на новий, більш привабливий вигляд.
 5. При частковій, або повній втраті номерних знаків, їх викраденні, що досить поширено на території України.
 6. У випадку пошкодження номерів під час дорожньо-транспортної пригоди.
 7. Якщо автомобільні номера пошкоджені корозією і унеможливлюють їх ідентифікацію.

Де замовити відновлення номерних знаків в Україні 

Багато автовласників помилково вважають що відновлення автомобільних номерних знаків можливе лише в сервісних центрах МВС. Насправді такі послуги надає багато компаній які мають відповідні дозволи та сертифікацію. Лідером на ринку по відновлення автомобільних номерів є компанія “Автономера”, яка має багатолітній досвід, використовує передове обладнання та якісні витратні матеріали для надання вказаної послуги. Сам процес займає від двох до п’яти хвилин, знаки готові до відправки в день замовлення, або наступний в залежності від години проведення оплати. 

Щоб замовити відновлення номерних знаків достатньо заповнити онлайн форму, де потрібно вказати контактні дані, серію та номер технічного паспорта і водійського посвідчення та провести оплату.

Переваги відновлення номерів від компанії АВТОНОМЕРА

Ось неповний список причин через які варто вибрати компанію АВТОНОМЕРА для відновлення номерних знаків Вашого автомобіля:

 • на ринку виготовлення та відновлення номерів для автомобіля з 2004 року;
 • зручний та інтуїтивний онлайн сервіс;
 • можливість отримати кваліфіковані консультації;
 • швидке виготовлення та доставка;
 • одним із найкращих цін в даному сегменті послуг.
error: Content is protected !!