В сусідньому Глухові відкрили тимчасовий меморіал загиблим військовим

В Глухові відкрили Дошку пам’яті військових, що загинули на російсько-українській війні. Фотографії загиблих героїв розмістили на місці колишньої «Дошки пошани» в центрі міста, – про це інформує інтернет-видання Глухів.City

Алла Щербакова прийшла до Дошки, щоб вшанувати пам’ять сина Дениса.

«Чутлива людина, яка завжди йшла на допомогу товаришам. Ніколи нікого не залишала у біді. Це дуже добре, що з’явилась така дошка – хай вона буде, щоб ми могли подивитись на наших героїв, вони не вмирають, будуть жити вічно в наших серцях», – говорить пані Алла.

Олена Мітіна згадує сина Юрія. Говорить, що вдячна його бойовим побратимам, які винесли тіло сина з поля бою.

«Загинув син у 37 років, а це його дітки залишились. Він був дуже хороший сім’янин та татко. Жодного дня не ховався, пішов у армію захищати своїх дітей і мене, як же це боляче. Дякую хлопцям, що його дістали, що привезли додому, що тепер нам є хоч куди прийти. Я не заздрю тим батькам, які не можуть навіть на могилку прийти», – говорить Олена.

На відкриття дошки прийшла і дружина загиблого Ігоря Білевича Світлана. Ім’ям її чоловіка вже названа одна з вулиць міста, але Світлана говорить, що було б краще, якби глухівчани вшанували Ігоря тим, що перейшли на українську мову.

«Він у своєму житті робив настільки багато, що нам без нього зараз дуже важко. Він змінював світ, був таким ідейним козаком-патріотом. Мабуть, недарма він жив сам тут на кордоні. Найкраща пам’ять була б про нього, якщо б люди в Глухові надавали перевагу українській мові, хоча б з часом. Щоб продовжувалась його справа – фестиваль дереворізблення у Глухові».

На відкриття Дошки пам’яті прийшло багато містян, які вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.