🔴 📺 Ямпільчани збирають кошти для завершення робіт по відновленню дамби на річці Івотка

Для подолання наслідків березневого паводка на річці Івотка необхідне паливо, кошти на яке вирішили збирати всім селищем.

Як розповідає депутат селищної ради Петро Ковальов, спільними зусиллями на дамбі вже виконано великий обсяг робіт.

«Ми вже відновили проїзну частину дамби і тепер можна переїхати на іншу сторону. Попередній раз знову залучали важку техніку: було 5 самоскидів, навантажувач з селищної ради та один гусеничний трактор», – говорить він.

Проте для того, щоб надзвичайна подія не повторилась наступного року, потрібно укріпити штучний насип.  

«Треба укріплювати та розширяти дамбу, хоча б метрів до 10 завширшки. Наступної весни щоб не вийшло те саме», – говорить Петро Ковальов.

За його словами, техніку місцева влада та підприємства надають безкоштовно, але потрібно зібрати значну суму на закупівлю палива.

«Люди надають техніку безкоштовно, але ж її треба заправляти. Той же навантажувач, який ми просили, використовує 100 літрів палива тільки на один день роботи. Якщо у нас працювало 5 самоскидів та один гусеничний трактор, то виходить що до 10 тисяч гривень на день потрібно», – зазначає депутат.

Пожертвувати кошти на цю справу можна в магазині «Ніка», де встановлена спеціальна скринька.

12

13

14

15

1 thought on “🔴 📺 Ямпільчани збирають кошти для завершення робіт по відновленню дамби на річці Івотка

  1. За цю катастрофу повинна відповідати певна посадова особа.Це не колективна відповідальність громади.Гідротехнічну та меліоративну спеціальності ми всі не отримували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.