🔴 📺 Туранівське джерело впорядковують до свята. В четвер там відбудеться божественна літургія

Парафіяни храму Архістратига Михаїла села Грем’ячка наводять порядок на святому Туранівському джерелі.

Про це Ямпільському інформаційному агентству повідомив настоятель храму отець Назарій.

«Жителі Туранівки та сусіднього села Грем’ячка об’єдналися і разом прибирали цю територію. Хтось прибирав, хтось чистив криницю, ми попросили мужніх хлопців, щоб ті залізли у воду та забрали з криниці весь бруд, що там був. Крім того, ми пофарбували лавочки у синьо-жовтий колір, який ми всі дуже любим», – говорить священнослужитель.  

25 травня о чотирнадцятій годині тут відбудеться святкова літургія. За словами отця Назарія, це традиція, яка підтримується багато років.

«Кожного року на Вознесіння Господнє люди святкують тут. Вони збираються біля джерела, щоб помолитись та збагатитись святим духом, що тут перебуває. Сьогодні ми порадились з парафіянами і вирішили, що 25 травня будемо тут молитись о другій годині дня. Закликаємо всіх вірян долучитись і об’єднатись у одну велику родину – Православну церкву України», – говорить він.  

Отець Назарій зазначає, що вода з місцевого джерела має велику духовну цінність.

«Говорять, що як це джерело тільки почало бити, то перші люди, які з нього пили воду, зцілювались, набирались сил і одужували. Так само, як і люди, які сюди приїжджають, вони духовно зцілюються. Коли я вперше сюди приїхав, то відчув, як ця тиша та благодать навіює спокій, звідси не хочеться їхати», – говорить священик.  

error: Content is protected !!