Головні інновації гемблінг-ринку 2023

Індустрія розваг, попри пандемію коронавірусу та російсько-українську війну, показує значне зростання. В різних регіонах темпи розвитку дещо відрізняються. Однак, можна виокремити декілька спільних рис, характерних для українського гемблінг-ринку. Вони будуть актуальними й у 2023 році. 

Перш за все, варто зазначити, що відродження легальної азартної галузі в Україні триває і досі. Війна хоч і впливає на її розвиток, але вона не повинна перетворитися в нездоланну перешкоду. Реальні українські клуби та онлайн казино на гривні зобов’язані стати на одному рівні зі своїми світовими конкурентами.

Основні цьогорічні гральні тренди

У 2023 році можна виділити декілька окремих трендів. На думку експертів галузі саме вони будуть рушіями розвитку азартної гри:

  1. Збільшення географії легального бізнесу в глобальному розумінні. Наприклад в Америці ймовірно легалізують спортивний беттінг в декількох великих штатах: Флорида, Техас і Каліфорнія. Нові гральні зони з’являться у Китаї. Латинська Америка і її країни (Аргентина, Бразилія, Перу та Чилі) очікують лібералізації законодавства, що стосується азартних ігор. Африка також поповниться гральними зонами, які з’являться у центральній частині континенту.
  2. Обмеження, спричинені пандемією коронавірусу, призвели до зростання кількості віртуальних гральних залів в європейському та азійському регіоні. Як результат, значно знизилися туристичні потоки. Після офіційного завершення пандемії у 2023 році обмеження мають зникнути. Тож варто очікувати значне пожвавлення наземного гемблінгу.
  3. Врахування суспільної думки, обговорення законодавчих змін з користувацькою аудиторією та консультації професіоналів галузі поступово перетворюються в основу державної регуляторної політики азартних ігор. Ситуація спостерігається як у світі, так і в Україні. Особливо на важливості діалогу наголошують в Великобританії, США та Латинській Америці.
  4. Розвиток нових технологій та популяризація криптовалюти є об’єктом уваги. За процесами що відбуваються у світі та Україні ретельно слідкують національні, законодавчі регулятори, а також представники гемблінг-індустрії. Впорядкування використання нових технологій є дуже важливим питанням, яке вирішується представниками гемблінг-галузі та регуляторами спільно.

Регіональні особливості

Для України характерні наступні тренди:

  • Вхід великих світових ІТ-компаній в індустрію азартної гри. Саме на це найбільш розраховують в США;
  • впровадження унікальних підходів для заклику до відповідальної гри. Посилення заходів, що запобігають шахрайські дії;
  • звернення уваги на публікацію британської «білої» книги, яка здатна змінити діяльність гемблінгу на більш ліберальну та прозору.

Зміни у світі та Україні призведуть до насиченого подіями року. Для України надзвичайно важливо рухатися вперед та стати на одному щаблі з цивілізованим ринком гемблінгу, а не залишитися на позаду.

error: Content is protected !!