Особливості гральних апаратів з трьома лініями

Класичні ігрові автомати з трьома чи п’яти барабанами та обмеженою, фіксованою кількістю активних ліній виплат користуються популярність серед геймерів навіть не дивлячись на існування суперсучасних слотів з додатковими можливостями. Особливою увагою користуються апарати з трьома лініями. Всі вони мають лаконічний дизайн, простий зрозумілий функціонал та ретро-стиль. 

Що таке трьохлінійний гральний автомат

Слот з трьома лініями – це віртуальний ігровий автомат, що за своїми характеристиками максимально наближений до класичного «однорукого бандита». Слот має яскравий дизайн, та не обов’язково відтворює тематику фруктів, дзвіночків і сімок. Розробки мають спрощений інтерфейс. Побудовані таким чином, що гравець відчуває кожне загострення гри, особливо якщо використовує бездепозитний бонус чи бонус за депозит. 

Особливості гральних автоматів з трьома лініями:

  • Кількість барабанів – 3 (є винятки);
  • обмежена кількість стандартних символів. В деяких автоматах присутні wild чи scatter;
  • спрощений процес гри;
  • можливість самостійного вибору ставки.

Гра на автоматі відрізняється цікавим азартним процесом. 

Особливості оформлення

Інтерфейс більшості автоматів побудований у вигляді реально існуючого апарату. Справа зображений важіль, за допомогою якого любитель азарту колись запускав рух барабанів. Подібне оформлення мають і розробки з однією лінією (наприклад, Spectacular). Існують і класичні варіанти, виконані в сучасному дизайні. В будь-якому разі, принцип гри один: необхідно зібрати на хоча б на одній лінії виплат виграшну комбінацію символів. 

Додаткові функції

Традиційний автомат має порівняно обмежений функціонал. Деякі провайдери для цікавості додають Дикий символ чи Скаттер, але переважна більшість слотів має стандартний достатньо обмежений перелік функцій. Символи не можуть розширюватися на барабани, а додаткові раунди не запускаються. Проте присутній класичний раунд на ризик, в якому учасник має шанс помножити виграну суму. 

Дещо більший функціонал мають автомати з 5 лініями. Попри класичне оформлення, користувачі мають змогу отримувати великі виграші завдяки спеціальним бонусним символам. 

Принцип гри в автомати з трьома лініями

Обмежена кількість ліній змушує гравця отримувати виграш тільки за формування комбінацію однакових символів. Комбінації, що складаються із декількох різних символів не передбачені. В слотах з трьома лініями враховуються лише три можливі варіанти. Однак, коефіцієнти виплат для них передбачені вищі ніж у сучасних автоматів (інколи в декілька разів). Тому, гравець, запускаючи трьохлінійні автомати часто виграє більше ніж той, що полюбляє багатолінійні моделі. 

Щоб успішно грати на гроші та вигравати варто спершу ознайомитися з правилами автомата. Зробити ставку і запустити барабани. Після кожного успішного обертання гроші зараховуються на основний рахунок персонального кабінету клієнта казино. Саме на 3-лінійних слотах цікаво грати, отримуючи азарт як на реальному апараті. 

error: Content is protected !!