Обладнання та комплектування для промислових підприємств ви можете замовити у широкому асортименті на сайті konvejer.com. Зокрема, там можна купити лента транспортерная стоимость.

Вироби відрізняються сферою використання, технологією виготовлення, підвищеною міцністю, високою еластичністю в поперечному напрямку, терміном експлуатації та іншими технічними характеристиками.

Що таке транспортерна стрічка і де її використовують? Під транспортною стрічкою розуміють елемент стрічкового конвеєра, що забезпечує переміщення вантажів цехом або між будівлями заводу. Існують різні види транспортерної стрічки.

Тягова гумова технічна частина стрічкового конвеєра називається транспортерною стрічкою. Її призначення полягає у переміщенні різних вантажів. Рух полотна транспортера забезпечують барабани (привідний та натяжний), для їх підключення до двигуна застосовується редуктор. Такі механізми знайшли широке застосування в різних галузях промисловості, завдяки стрічковим транспортерам значно підвищується швидкість переміщення вантажів як по цеху, так і між будинками підприємства.

Основою під час виборів транспортерної стрічки є відмінні риси устаткування конвеєра, і навіть умови експлуатації для підприємства. Для виготовлення полотна транспортера можна застосовувати тефлоновий, гумовий, поліуретановий матеріали. Посилення полотна транспортерної стрічки латунними тросами, текстильними нитками, а також армування сіткою з металу значно підвищує міцність і жорсткість. Стрічки конвеєрні, в залежності від необхідних умов застосування, можуть бути:

• полімерна (переміщення харчових продуктів, матеріалів та пакетованих виробів, вантажів мало- та неабразивних);

• рифлена гумотканинна (транспортування різних видів вантажів, застосовується у різних галузях промисловості);

• гладка резинотканинна (переміщення матеріалів: дерево, метал, камінь);

• шевронна (переміщення вантажів під 45 градусів);

• з тяговим каркасом із металу (транспортування вантажів великих габаритів);

• тепло- та морозостійка (можливість транспортування виробів з високою температурою або використання механізму в умовах сильних морозів).

На що треба звернути увагу під час вибору транспортерної стрічки? Підбирайте стрічку вдумливо, перевіряйте постачальника ретельно та дотримуйтесь умов експлуатації, тоді стрічка прослужить вам вірою та правдою без прикрих виходів із ладу раніше часу.

  1. Тип стрічки;
  2. Кількість тягових прокладок;
  3. Марка тканини;
  4. Товщина робочої та неробочої обкладок;
  5.  Тип борту стрічки – гумовий чи нарізний;
  6. Марка гуми з якої стрічка виготовлена ​​та виробник;
  7. Умови експлуатації та ДСТУ;
  8. Розбухтування;
  9. Тканинні прокладки та гумові обкладки;
  10.  Зовнішній вигляд.
error: Content is protected !!