🔴 📺 Росіяни обстріляли одну зі шкіл Глухова, осколки снаряду посікли вікна навколишніх будинків

У ніч на 29 травня російські війська завдали чергового удару по Глухову, влучивши зі ствольної артилерії по стадіону однієї із загальноосвітніх шкіл міста. Осколки снаряду посікли стіни навчального закладу, вибили вікна у навколишніх будинках.

Глухівчанин Юрій розповідає, що на місці вибуху могли бути діти. Росіяни вже не вперше цілять у навчальні та лікувальні заклади міста.

«Це спортивний майданчик школи. Вчора ввечері було два вибухи: один сильний – дуже сильний – аж вікна задрижали, а другий – слабший. Кожен день бомблять Глухів, і по два, і по три вибухи буває. Два дні назад влучили у будівлю біля лікарні – дах п’ятиповерхівки рознесло.

Ігор мешкає у багатоповерховому будинку, що розташований поруч. Один з осколків розбив вікно у квартирі чоловіка.

«Шарахнуло сильно, але з початком бойових дій стає вже якось байдуже, впаде, так впаде… Лише б відразу, як кажуть у Глухові. Конкретно до мене прилетів осколок, досі там лежить, вікно трохи розбив».

Такий же осколок влучив і у вікно 79-річної пенсіонерки Марії. Жінка говорить, що лише дивом він не зачепив її доньку.

«Осколок прилетів і пробив трикамерне вікно, отвір там такий великий. Дякувати Богу, що ми не постраждали. Штора та ваза затримали той осколок, якби не вони, то прилетіло якраз у голову дочці – її диван стоїть якраз напроти вікна, а я ночую в іншій кімнаті, що виходить на іншу сторону будинку».

Запам’ятає цю ніч і глухівчанка Галина. Жінка говорить, що коли пролунав вибух, вона вже була у ліжку і готувалась до сну.

«Я вже хотіла засинати, коли пролунав вибух – я аж підхопилась. Трохи полежала, а потім вирішила вставати, щоб з’ясувати, що ж відбулось.  Подивилась у вікно і побачила людей з ліхтарями».

error: Content is protected !!