🔴 В Імшані відновлять опалення в будівлі старостату. Чому це важливо і скільки потрібно коштів

Ямпільська селищна рада виділила кошти на відновлення опалення в будівлі Імшанського закладу культури. Майже 186 тисяч гривень буде витрачено на аварійний ремонт системи опалення, ще за 85 тисяч придбають твердопаливний котел.

За словами старости села Володимира Кравченка, у цьому приміщенні розміщується декілька закладів соціальної сфери.

«В приміщенні знаходиться клуб, бібліотека і наш старостат. На даний час опалення відсутнє і його немає вже двадцять років. Коли я прийшов сюди, то запитав, як ви тут були взимку? Виявилось, що опалювались електроенергією: у клубі встановлено електроопалення, в бібліотеці – обігрівачі».

ч2

За словами старости, перехід на дров’яне опалення дозволить зменшити витрати, а також опалювати всю будівлю, а не її окремі кабінети.   

«Виділені кошти на відновлення опалення та встановлення нового котла. Ми будемо опалювати все приміщення, на дровах буде значно дешевше».

Володимир Кравченко говорить, що у планах місцевої влади відновити у селі фельдшерський пункт. Він має розміститись в одному з кабінетів цього приміщення.

«Раніше в селі був свій ФАП, але його закрили. Ми плануємо за підтримки селищного голови відкрити новий кабінет. Багато людей похилого віку, які потребують медичного обслуговування на місці, тому він потрібен для людей, дуже потрібний».

Роботи з встановлення нової системи опалення мають розпочатись вже найближчим часом.

ч3

error: Content is protected !!