🔴 В Ямполі створюється створять добровільне формування територіальної громади

В Ямпільській громаді створять добровільне формування, яке забезпечуватиме охорону об’єктів критичної інфраструктури та виконуватиме інші військові завдання

За словами Ямпільського селищного голови Ольги Губар, з відповідною ініціативою до неї звернулась ініціативна група з п’яти жителів громади.

«Ми зібрались з тими бійцями, які за станом здоров’я не можуть виконувати бойові завдання на передовій, і вони виявили бажання створити добровільне формування нашої територіальної громади. Ініціативна група запропонувала на посаду командира кандидатуру Краснощока Володимира Михайловича. Тепер він проходитиме спецперевірку, після якої ми будемо формувати ДФТГ».

Планується, що новостворене ДФТГ виконуватиме військові завдання за дорученням військової частина та охоронятиме важливі об’єкти на території громади

«Основна їх функція – це захист території, захист об’єктів критичної інфраструктури та виконання інших військових завдань, які їм буде доводити військова частина».

Фінансуватиметься формування з селищного бюджету, а держава надасть військовим зброю.

«Частину фінансування ми візьмемо на себе, тобто основні видатки за зверненням ДФТГ будемо задовольняти за рахунок бюджету громади».

Ольга Губар закликала мешканців громади долучатись до добровільного формування. У першу чергу мова йде про людей з бойовим досвідом, які через стан здоров’я зараз не у війську.

error: Content is protected !!