Свеське лісове господарство готується до зими: вигоди для населення

Придбати дрова можна у найближчому лісництві. Про це повідомляє Північний лісовий офіс ДП «Ліси України»

Купити дрова люди можуть у державному інтернет-магазині «ДроваЄ». Але фахівці говорять, що вигідніше оформляти замовлення телефоном.

«Якщо замовляти дрова не через сайт, а приїздити за ними, попередньо зателефонувавши, послуга обходиться дешевше» – зазначає інженер з реалізації філії «Свеське лісове господарство» Віталіна Савчук.

Дрова дубу, ясеня, грабу, клену та берези продаються по 800 грн за куб. м. Сосна, ялина та вільха відпускаються за 700 грн за куб. м. Осика, липа, тополя та верба будуть коштувати 600 грн за куб. м. Це ціни без доставки. З доставкою ж дуб, ясень, граб і клен обійдуться по 1250 грн за куб. м. Береза продається за 1200 грн за куб. м. Дрова сосни та ялини – 1100 грн за куб. м. Вільха, осика, липа, тополя та верба коштують 1000 грн за куб. м. Деревина продається довжиною 2 м.

Онлайн-замовлення не мають великої популярності серед місцевих мешканців, говорить Віталіна Савчук. Натомість при телефонному дзвінку до філії договір укладається онлайн. Потрібна тільки передплата. Доставка здійснюється в день угоди.

«Не у всіх є смартфони та планшети, щоб скористатись послугою ДроваЄ. Тому вона в нас не прижилась. Виявляється, що зручніше брати дрова на підрозділі», – повідомляє пані Віталіна.

На початку літа в Асоціації міст України попередили про нестабільну ситуацію з підготовки до майбутнього опалювального сезону. Через удари ворога по критичній інфраструктурі про ризик залишитись без тепла взимку доповіли 36 громад. Серед них громади Сумщини.

Телефон філії “Свеське лісове господарство” для замовлення дров +380671954126

error: Content is protected !!