У Дружбі безкоштовно стерилізуватимуть домашніх тварин, в Ямполі не змогли знайти волонтерів 

Стерилізуватимуть котів та собак Дружби лікарі клініки “Ветеринарний дім” з міста Шостки

Як розповідає головний лікар шосткинської клініки “Ветеринарний дім” Віталій Бойко, програма з безкоштовної стерилізації для тварин організована благодійником із міста Києва.

«Зараз проводиться стерилізація по всій Сумській області. Спонсорується вона меценатом із Києва, оголошувати його ім’я не дає “добро”. Стерилізації робляться вже протягом 5 років. Починалися вони із Шостки і через те, що почалися військові дії, то, за можливістю, в усіх прифронтових містах роблять такі маніпуляції», – розповідає лікар-ветеринар. 

А ось в Ямполі, за словами ветеринара, від програми з безкоштовної стерилізації тварин відмовилися місцеві волонтери. 

За словами представниці ветеринарів у місті Дружба Катерини Комендант, ризики для тварин під час стерилізації мінімальні.

«Я думаю з лікарем, який це все буде проводити, ризики мінімальні. Якщо тільки у тварини є якесь особливе неперенесення наркозу, але це трапляється дуже рідко. Коли тварини будуть приносити кошенят чи цуценят – оце ризики», – розповідає Катерина Комендант.

Пані Катерина повідомляє, що прийом безкоштовної стерилізації для кішок і собак, відбудеться 10 вересня, в приміщенні міського ветеринарного пункту – на вулиці Сонячній, будинку 37, у місті Дружба.

Телефон для запису на стерилізацію:  067 34 87 699

2 thoughts on “У Дружбі безкоштовно стерилізуватимуть домашніх тварин, в Ямполі не змогли знайти волонтерів 

  1. Дуже дякую благодійнику. Адже це економить гроші, час та нерви тих хто рятує і лікує бездомних тварин

Comments are closed.

error: Content is protected !!