🔴 📸 ВідНОВА в Ямполі. Як проходить молодіжний обмін?

Двадцять волонтерів з різних регіонів України та місцеві активісти вже третій день власноруч проводять ремонтні роботи.

Діана, що приїхала в Ямпіль з Ужгорода розповідає, що сьогодні шпаклювала стіни.

“Третій день, а час незвичайно швидко плине. В нас дуже велика програма: ми проводимо відновлювання робіт косметичних, тягаємо пісок, грунтуємо й шпаклюємо, і окрім цього у нас велика культурна програма, багато всього цікавого. Ми тут, як би це сказати, не раби, хоча ми подганяємо одне з одного, що ми тут як раби, але ні, чесно, я працюю в кайф, скажімо так”, – говорить Діана. 

А Ілля приїхав з Кривого Рогу, хлопець хвалить ямпільське повітря та розповідає, що сьогодні у волонтері запланована екскурсія до лісу. 

“Працюємо 4 години на день. Робимо всіляке – що дадуть, те й робимо. Фронт роботи у нас великий, робота вистачає на всіх і на весь день. Основне тут якраз відпочинок, а робота – це вже виключно одна третя того, чим ми займаємося”, – розповідає Ілля.

Менеджер проєкту Олександр Іванов розповідає, що ремонтні роботи тривають за графіком. Крім того, учасникам обміну підготували велику освітню та розважальну програму.  

“Головна задача все ж таки не будівництво, а об’єднання і обмін. Але тими темпами, що ми йдемо, дай Боже, щоб на п’яти день ще була робота. Буквально нещодавно ми ще були в Свесі, а зараз тут і ці всі три дні відрізняються насправді. В тому плані, що начебто те ж саме, те ж саме десь будуємо, тобто ми навчаємося, але бачимо все одно все інше. Можливо, навіть природа, декілька кілометрів, вона все одно така сама різноманітна, як в інших регіонах нашої області. Як пройшли три дні? Захопливо, цікаво, різноманітно. Можливо, десь тяжко, але в плані не того, а в плані того, що тут дуже всього багато, і за ці п’ять днів хочеться показати нашій молоді зі всієї України, що тут є в громаді, що й чим славиться Сумська область. Розповісти їм про історію Ямпільського району і не тільки”, – розповідає Олександр Іванов.

ВідНова в Ямполі триватиме ще два дні. В п’ятницю планується завершення ремонтних робіт і від’їзд волонтерів.

е1

е2

е3

е4

е5

е6

error: Content is protected !!