8 Golden Dragon Challenge — це азіатська тематична гра, яка сповнена образів драконів, які мають велике значення у китайській культурі. Число 8 важливе. Воно асоціюється з процвітанням. В цьому слоті воно також вказує на кількість міні-слотів, що обертаються під час бонусного раунду. Гра не приховує свою експресивність. Деякі інші азійські слоти, наприклад Densho від Hacksaw Gaming, обирають більш мистецький/смаковитий стиль. Гральне поле розташоване в структурі, яка нагадує пагоду. Атмосферу доповнюють рожеві дерева з листям, квітами, гори, монети з квадратами, класичний саундтрек. В цілому, для фанатів традиційних азійських слотів це те, що треба.

Технічні характеристики

Можливо число 3 є щасливим для азійської культури, оскільки цей відеослот пропонує гравцям одразу 3 способи гри. Їх можна протестувати запустивши гру, після того, як зробити у VIP Casino вхід. Слот пропонує наступні способи гри:

  • звичайний — вибрати ставку, почати гру;
  • другий — увімкнути ставку Ante Bet, яка збільшує ставку на 50%, щоб мати більше шансів на виграш;
  • третій — просто купити функцію за 100х від ставки. 

Показник RTP практично однаковий незалежно від вибору – 96,01%, або 96,02% при використанні Ante Bet, 96,01% при купівлі бонусного раунду. Відеослот має середньо-волатильну математичну модель.

У базовому раунді гри дія відбувається на ігровому полі розміром 5×3, на якому активно 10 ігрових ліній для виплат. Звичайні виграшні комбінації на лініях оплачуються зліва направо. Карти від дев’ятки до туза мають найнижчу оплату та приносять виграші від 2х до 10х ставки при зборі виграшної комбінації з 5 однакових символів. Ця сума збільшується до 20х-100х ставки, коли на лінії з’являються п’ять синіх, зелених або червоних драконів. Однак, слід зазначити що у цьому відеослоті відсутні вайлди.

Азійські бонуси

Під час гри треба обережно поводитися зі скаттерами, які з’являються на барабанах під номерами 1, 3 і 5. За збір 3 скаттерів можна активувати бонусну гру з міні-ігровими автоматами. Під час бонусного раунду звичайне ігрове поле замінюється гральною зоною розміром 3×3. В ній розташовані 8 мініслотів, на яких випадають тільки символи драконів або порожнечі. Кожен третій символ дракона представляє 1 символ на мініслоті.

Бонус відіграється раундами. У кожному раунді активні розблоковані мініслоти обертаються і випадає результат. Будь-які 3 суміжних символи дракона зліва направо принесуть грошовий приз. Коли на мініслот випадають виграші, вони залишаються активними, переходять до наступного раунду. Слот машини, на яких бонусна комбінація не з’явилася блокуються. Бонусний раунд закінчується, коли всі мініслоти блокуються.

Також у грі діє бонус під назвою “Конверт”. Якщо будь-яка мінімашина має виграшну комбінацію з повним драконом на барабані, гравцеві надається додатковий бонус – “Конверт”. Коли починається дія бонусу “Конверт”, 8 конвертів відкриваються, щоб показати випадкові суми грошей, які множаться на загальний множник. Усі суми складаються і виплачуються. Можливі значення з конвертів – 2x, 3x, 5x, 6x, 7x, 8x або 10x від ставки.

error: Content is protected !!