🔴 📸 «Випадково виїхали на ворожі позиції». В Глухові попрощались з Данилом Бондаренком, який загинув при штурмі околиць села Роботине

 У Глухові в останню путь провели 32-річного військового Данила Бондаренка, який загинув у Запорізькій області

Данило приєднався до війська ще у перші дні вторгнення, спочатку служив у роті охорони центру комплектування, а пізніше відправився в зону бойових дій, – розповідає т.в.о. начальника місцевого відділу ТЦК СП Олег Лимаренко.    

«Сьогодні Глухівська громада зустрічає на щиті справжнього героя, який з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Спочатку Данило проходив службу в роті охорони першого відділу Шосткинського РТЦК, а у подальшому був переведений на посаду гранатометника механізованого батальйону. Загинув на Запорізькому напрямку, виконуючи обов’язок по захисту Батьківщини».

Побратим Данила Дмитро розповідає, що у той трагічний день загинуло шестеро наших військових. Хлопці випадково виїхали на ворожі позиції

«Це трапилося на підходах до Роботино. Вранці повинні були бути штурмові дії і Данило з товаришами мали здійснювати вогневе прикриття. Заходячи на позиції вночі у незнайомій місцевості, вони не там повернули і зайшли на кацапські позиції. До 3 кілометрів вони заїхали далі, ніж мали. Росіяни думали, що то повертається їх техніка, а тому не чіпали, а коли вони вперлись у їх окопи, то їх розстріляли».

Тіло загиблого вдалось повернути лише через півтора місяці, – розповідає побратим загиблого Євген

«Тіло передали з тієї сторони по обміну. У моїй пам’яті Данило залишиться щирою людиною, яка дуже хотіла жити. У нього були великі плани: квартиру ремонтував, машину хотів поміняти, все мріяв у відпуску піти».  

Світлана прийшла попрощатись з Данилом, якого знала з дитячих років. Жінка говорить, що у чоловіка залишились батьки та маленьких син.

«Залишилась мама, тато, бабуся та маленький синочок. Даню я знала з маленького віку, він виріс у мене на очах. Я запам’ятаю його маленьким ведмежатком: маминим сином, бабусиним онуком, він дуже їх любив»  

Траурна панахида по загиблому відбулась в Трьох Анастасіївському храмі Глухова, поховали Данила Бондаренка на Веригинському кладовищі.

error: Content is protected !!