🔴 📸 В Свесі попрощались з 35-річним військовим Станіславом Раєм

Військовослужбовець виконував бойові завдання в Бахмутському районі і героїчно загинув при звільненні селища Кліщіївка, – розповідає начальник прикордонної застави «Свеса» Олексій Островський

«Він сам з Чернігівської області, але так як він тут проходив службу, то він тут одружився і дружина у нього місцева – родом зі Свеси. Син народився, 9 років, який залишився без батька. Він починав службу в Чернігівському прикордонному загоні, продовжив у Сумському. Проходив службу у відділі прикордонної служби Свеса, по закінченні контракту звільнився і поїхав у цивільному житті заробляти. Але коли почалась війна, він повернувся і як справжній патріот взяв у руки зброю».

Свеський селищний голова Сергій Киркач говорить, що Станіслав став сьомим мешканцем громади, що віддав життя за Україну після початку повномасштабного вторгнення.

«Сьогодні знову у нашій громаді смерть – смерть героя. На сьогоднішній день вже сім хлопців, які загинули, захищаючи Україну, а значить і нас. Станіслав загинув 8 числа, а 15 вересня йому мало виповнитись 35 років. У вічність він пішов у цьому віці. Громада сумує за цією людиною і висловлює щирі співчуття родині, рідним – він з нами».

Сусіди Станіслава говорять про загиблого лише хороше. Свесянин Ігор розповідає, що родина три роки тому переїхала у їх будинок.

«Він на прикордонній заставі служив, але я бачив його рідко – лише зранку, коли вони сідали в машину і їхали на роботу. Хороша людина була – тиха та спокійна».

Попрощатись зі Станіславом Раєм прийшло майже все селище, поховали загиблого героя на місцевому кладовищі.

п1

п2

п3

п4

п5

п6 (1)

п7

п8

п9

п10

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

error: Content is protected !!