🔴 📸 В Свесі попрощались з 35-річним військовим Станіславом Раєм

Військовослужбовець виконував бойові завдання в Бахмутському районі і героїчно загинув при звільненні селища Кліщіївка, – розповідає начальник прикордонної застави «Свеса» Олексій Островський

«Він сам з Чернігівської області, але так як він тут проходив службу, то він тут одружився і дружина у нього місцева – родом зі Свеси. Син народився, 9 років, який залишився без батька. Він починав службу в Чернігівському прикордонному загоні, продовжив у Сумському. Проходив службу у відділі прикордонної служби Свеса, по закінченні контракту звільнився і поїхав у цивільному житті заробляти. Але коли почалась війна, він повернувся і як справжній патріот взяв у руки зброю».

Свеський селищний голова Сергій Киркач говорить, що Станіслав став сьомим мешканцем громади, що віддав життя за Україну після початку повномасштабного вторгнення.

«Сьогодні знову у нашій громаді смерть – смерть героя. На сьогоднішній день вже сім хлопців, які загинули, захищаючи Україну, а значить і нас. Станіслав загинув 8 числа, а 15 вересня йому мало виповнитись 35 років. У вічність він пішов у цьому віці. Громада сумує за цією людиною і висловлює щирі співчуття родині, рідним – він з нами».

Сусіди Станіслава говорять про загиблого лише хороше. Свесянин Ігор розповідає, що родина три роки тому переїхала у їх будинок.

«Він на прикордонній заставі служив, але я бачив його рідко – лише зранку, коли вони сідали в машину і їхали на роботу. Хороша людина була – тиха та спокійна».

Попрощатись зі Станіславом Раєм прийшло майже все селище, поховали загиблого героя на місцевому кладовищі.

п1

п2

п3

п4

п5

п6 (1)

п7

п8

п9

п10

error: Content is protected !!