🔴 📺 Олена Терентьєва: близько 1500 мешканців Ямпільської громади мають у жовтні-листопаді подати заяву на призначення субсидії

Мешканцям Ямпільської громади доведеться повторно подати документи на отримання субсидії

Все через те, що в селищі змінилась компанія, яка надає послуги водопостачання та утримання багатоповерхових будинків, – розповідає начальниця відділу соціального захисту населення Ямпільської селищної ради Олена Терентьєва.

Відповідно до постанови №848 «Про деякі питання призначення субсидії на житлово-комунальні послуги», громадяни, які отримують субсидії, повинні повідомити про зміну надавачів послуг, умов надання, або їх соціального статусу. У зв’язку з тим, що у нас з 1 вересня змінився надавач послуг з водопостачання та водовідведення, а ще на місяць, здається, раніше цей же надавач КП «Ямпільський» став надавачем послуги обслуговування житла, то всі громадяни повинні звернутися з заявою.

Зараз заява подається в електронному вигляді, вона заповнюється через програму нашими фахівцями. Можна звернутися в пенсійний фонд, подати через веб-портал, або листом до пенсійного фонду. Але найзручніше, на мою думку, це зробити у нас, тому що і перший поверх, і приймають у нас два спеціалісти. Заява декларації заповнюється в програмі, потім роздруковується, людина ж лише ознайомлюється з інформацією і підписує заяву.

Щоб не втратити кошти, ямпільчанам необхідно подати заяву до кінця листопада.

Призначення субсидій на опалювальний період здійснюється за заявами, які прийняті протягом жовтня-листопада, у такому разі люди нічого не втратять – буде призначення субсидій на опалювання саме з 1 жовтня.

Якщо людина звернеться вже в грудні, то період жовтень-листопад буде втрачений.

Процес торкнеться близько 1500 отримувачів субсидії. Щоправда, значна частина ямпільчан вже встигла подали заяви.

Близько півтори тисячі осіб, яким буде необхідно звернутися.  Десь у нас 300-400 вже пройшло. Є люди, які звернулися ще на початку вересня. Тому, якщо не 50%, то відсотків 40% вже пройшло цю процедуру.

error: Content is protected !!