🔴 📺 «Мабуть вони хотіли потрапити у ринок, але не долетіло»: дружбянка Алла Манчук про обстріл міста 1 жовтня  

Постраждала, внаслідок російського обстрілу 1 жовтня, Алла Манчук розповіла кореспондентці Ямпільського інформаційного агентства, що недільним ранком вона йшла центральною частиною Дружби — саме у цей час прогриміли вибухи. Пані Алла отримала поранення і донині перебуває в лікарні

«У мене зламався телефон і я його несла на ремонт. У той час ніяких повітряних тривог не було, ніяких попереджень про обстріл не було. Був звичайний день такого маленького містечка. Була неділя, а у нас це базарний день і багато людей купують щось на ринку. Я йшла через ринок, нічого не купувала, просто хотіла скоротити дорогу. Коли я вийшла з ринку і йшла до пам’ятника, то якраз у цьому місці і розпочався обстріл».

Жінка говорить, що відчула влучання в ногу. Неподалік проїжджала автівка, водій якої й доставив її до лікарні. 

«У момент вибуху я була під деревом — це, мабуть, був перший постріл. Я побачила, що у мене нога у крові і кілька кроків пробігла, у цей час у мене над головою свистіли снаряди, я їх не бачила, але відчувала. У цей час їхала якась людина на автівці, я підняла руку і показала, що нога у крові, він мене довіз до лікарні».

Пані Алла переконана, що російські військові цілили у ринок, де в той час було багато людей.

«Мабуть вони хотіли потрапити у сам ринок, у сам базар, але не долетіло. Снаряд, що мене поранив, лежав у 50-100 метрах від мене, але коли мене підвозили, то я побачила, що він не долетів 100 метрів до ринку, де було багато людей. Військових там не було, бо це центр міста, там ковбасний магазин, недалеко супермаркет і дитячий майданчик», — розповідає Алла Манчук.

error: Content is protected !!