🔴 📺 Завдяки державній програмі ВІДНОВА:UA на Ямпільщині відремонтували два молодіжні центри. Які ще ініціативи планують волонтери? 

Ямпільська та Свеська громади були представлені 12 жовтня на підсумковій прес-конференції Національної програми залучення молоді до відновлення України ВІДНОВА:UA, в якій цього року брали участь  Молодіжний центр «START» Свеського центру культури і дозвілля та Молодіжний хаб «Freedom» Ямпільського центру культури і дозвілля

Про це кореспондентці Ямпільського інформаційного агентстства повідомила представниця ГО “Простір рівних можливостей” Юлія Гукаленко. За її словами, обидві громади добре впорались з усіма заходами проєкту.  

“Приймаючі громади залюбки погодились на нашу пропозицію по відновленню молодіжних центрів і працювали не гірше, ніж команда проєкту. Вони долучалися до відновлювальних робіт і залучили фінансування з місцевого бюджету. В результаті ми зробили їм приміщення, де вони можуть проводити свої активності”

Також пані Юлія розповіла, як тепер використовуватимуться відбудовані молодіжні центри. 

“У Свеській громаді відремонтовано молодіжний центр «START», де вже заплановані активності. Кожного місяця буде проводитися Клуб документального кіно, щотижня проводитиметься Клуб настільних ігор, буде збиратися молодіжний актив, де будуть напрацьовувати свої подальші ініціативи. Ми зараз з ними працюємо над різноманітними заходами неформальної освіти, які будуть цікавими для молоді”.

За словами Юлії Гукаленко, в Ямполі молодіжний центр розташований у сховищі, а тому буде безпечним місцем для проведення заходів. 

“У ямпільському молодіжному просторі «Freedom» приміщення буде використовуватися, як укриття. Тут будуть проводитись активності клубу та інші заходи громади, бо це безпечне місце”.

Поділилася Юлія Гукаленко і подальшими планами роботи в громадах колишнього Ямпільського району.  

“Ми зараз працюємо з ними в рамках іншого проєкту – це підтримка прифронтових волонтерів. У Ямпільскій громаді ми вже запустили студію звукозапису “Північ.Records” і  там працює гурток для дітей, що вчаться записувати пісні. А у Свеській громаді працює Центр неформальної освіти, де проводиться дуже багато різноманітних заходів для всіх жителів цієї громади, але найбільше – для дітей та молоді“.

error: Content is protected !!