🔴 📺 Прикордонна Свеська громада отримала два потужні генератори від Товариства Червоного хреста

Генератори дозволять забезпечити водопостачання Свеси навіть при тривалих відключеннях електроенергії, – говорить селищний голова Сергій Киркач. Селище розташоване за лічені кілометри від кордону, а тому не раз піддавалось бомбардуванням та обстрілам

«До війни наша громада налічувала 9600 мешканців, на території є населені пункти, які знаходяться в 5-ти кілометровій зоні, є пошкоджені обстрілами об’єкти: завод, заклади освіти та соціальні заклади. Ми добре знаємо, що таке обстріли, багато людей виїхали, але ми зі свого боку робимо все, щоб життєдіяльність громади продовжувалась, щоб люди знаходили своє застосування на цій території, щоб розуміли, що майбутнє навіть у таких прикордонних територіях точно буде».

Виконуючий обов’язки голови Сумської обласної організації Товариства Червоного хреста Ігор Шаповал говорить, що організація допомогає свеській громаді з перших днів вторгнення

«Завдяки нашій співпраці Свеська громада отримала гуманітарну допомогу у вигляді потужних електрогенераторів, які дозволять підтримувати інфраструктуру Свеси у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Якщо не буде подачі електроенергії, то ці електрогенератори повинні забезпечити життєдіяльність людей у цьому населеному пункті».

За словами т.в.о. голови Шосткинської районної військової адміністрації Оксани Тарасюк, Товариство Червоного хреста України постійно опікується населенням прикордонного району.  

«Ці генератори для громади є дійсно важливими, щоб люди наші, які тут мешкають, не відчували блекаутів, які можуть бути. Товариство Червоного хреста допомагає Шосткинському району з самого початку повномасштабної війни. Дуже потужна допомога і продуктовими наборами, і гігієнічними наборами, і психологічною допомогою для людей, що зараз дуже важливо».  

1 thought on “🔴 📺 Прикордонна Свеська громада отримала два потужні генератори від Товариства Червоного хреста

  1. Интересно а денег у них хватит на топливо? Будут эти генераторы пылится на задворках Громады

Comments are closed.

error: Content is protected !!