🔴 📺 «Загинув як Герой»: в Привокзальному попрощались з Дмитром Мурастим

В селищі Привокзальному Ямпільської громади попрощались з двадцяти восьми річним військовим Дмитром Мурастим, який загинув 21 жовтня неподалік села Спірне Бахмутського району

Молодший лейтенант з позивним Магура був керівником підрозділу Дмитра. Військовий розповідає, що вони разом півроку перебували на одній з найважчих ділянок фронту.

«Він загинув як Герой. Не втік кудись за кордон, а сам прийшов на службу, знав куди він йшов – йшов у піхоту, у бойовий підрозділ, який займається суто війною. Він сумлінно виконував завдання, які ставились. Для нас він Герой, для нас Герої всі ті, хто полягли вже і ті, що ще стоять, через те, що ці люди залишились в Україні і захищають цю країну».

Шкільна вчителька Дмитра Галина Бурнос згадує його шкільні роки. Говорить, що хлопець ріс веселим та був дуже талановитим

Була один рік у Діми класним керівником, але знаю його дуже добре, бо навчала його з 5 по 9 класи. Залишились про нього найкращі спогади: веселий, заводний, активний, завжди сміявся, знаходив привід посміятись над собою та над іншими, сміливо приймав будь-які невдачі, спокійно ставився до складних життєвих обставин. Він у молодших класах брав участь у шкільних олімпіадах з української мови і вчителі з інших шкіл району, бачачи, як він впевнено і грамотно висловлює свою думку, сказали: який великий потенціал у цього хлопця. Мені дуже шкода, що такі хлопці, з таким потенціалом йдуть зараз від нас. Хочу подякувати Дімі, що він захищав нас і попросити пробачення, що ми не змогли його вберегти.   

Попрощатись з Дмитром з’їхалась вся громада, – розповідає староста Імшанського старостинського округу Володимир Кравченко. Люди проводжали загиблого стоячи на колінах.

«Сьогодні ми проводжаємо в останню путь нашого земляка Дмитра – жителя села Привокзальне, який народився в цьому селі, навчався в Імшанській школі. Він віддав найдорожче, що у нього було – своє життя за нашу з вами свободу. Багато людей приїхало, незважаючи на погоду, всією громадою ховаємо його. Вічна пам’ять і вічний спокій».

Як було повідомлено під час траурної церемонії, за мужність та героїзм Дмитра Мурастого було посмертно представлено до державної нагороди.

error: Content is protected !!