🔴 📺 В Степному попрощались з 49-річним військовим Сергієм Агієм

В селі Степне Ямпільської громади попрощались з 49-ми річним військовим Сергієм Агієм, який загинув 20 жовтня поблизу Красногорівки Донецької області

Попрощатись з військовим прийшло все село, – розповідає сусідка Сергія Олена.

«Він був дуже хороший та чуйний, я не можу про нього сказати нічого поганого. Він мене завжди підвозив додому, коли я йшла з магазину. Завжди зупинявся і  говорив: «сідай, Трохимівно». Все село прийшло його проводжати, і наша частина села, де у нас мало людей, і та, де мешкає більше – всі прийшли. Дякую їм за те, що прийшли проводити в останню путь нашого Серьожу. Хай він спить вічним сном»

Жителька села Катерина розповідає, що у загиблого залишилась велика родина: мама, дружина, доньки та маленька онука.

«Дружина Галина Миколаївна, дві доньки, онука і мама. Він ніколи не сидів без роботи, якщо коли її і не було, то він завжди її знаходив. Це була золота душа, чудовий сім’янин. Вічна пам’ять, хай земля йому буде пухом, шкода, що такі молоді хлопці йдуть з життя».

А Євгенія згадує Сергія як людину, що завжди прийде на поміч. Жінка говорить, що військовий завжди був привітний і життєрадісний.

«Дуже добра людина була: ніколи нікого не образив, завжди посміхався, завжди вітався. Його дуже шкода, він всіх виручав, ніколи нікому і ні в чому не відмовив, був дуже хорошим. І родина у нього  хороша, дітки хороші і онучечка. Нам просто не віриться, що його вже немає.

Поховали Сергія Агія на сільському кладовищі села Степне.  

error: Content is protected !!