Віддав наказ застрелити цивільного, що відмовився поховати в ямі тіло знайомої: на Сумщині ідентифікували військового рф

Про це повідомили в Поліції Сумської області.

Під час окупації Сумщини, 9 березня 2022 року, 42-річний чоловік на автівці разом зі знайомою їхали дорогою «Суми – Полтава». На облаштованому рашистами блок-посту водій вийшов із автівки, у цей час російські військові обстріляли автомобіль. Від поранень жінка, яка сиділа на передньому сидінні, загинула. Незважаючи на загиблу, троє рашистів сіли в авто й змусили водія везти їх у визначеному напрямку.

У селі Боромля Охтирського району їх зупинили інші військові рф. Водій вийшов із автівки й розповів про обставини вбивства військовому, що був головним. Той наказав чоловікові закопати тіло, яке так й залишалося в авто, у найближчій ямі чи на узбіччі дороги. 

Коли чоловік відмовився, рашист наказав своїм підлеглим спершу прострелити чоловіку коліна, а потім взагалі наказав убити його. Проте, коли вже расшисти готові були виконати наказ командира, їм повідомили про необхідність терміново прибути в інше місце для підкріплення. Окупанти наказали чоловікові витягти з автівки тіло загиблої. Поки той переміщав тіло, росіяни на автівці водія поїхали з місця події.

У ході слідства було ідентифіковано 32-річного командира 5 батареї 147 самохідного артилерійського полку сухопутних військ російської федерації, який віддавав накази. Слідство триває. Нині вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та оголошення його в міжнародний розшук.

error: Content is protected !!