55 років із дня створення й 45 років із дня присвоєння звання «народний»: Ямпільський хоровий колектив «Барвінок» святкує ювілей

Про це повідомляє Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради

“Народний аматорський хоровий колектив «Барвінок» – один з найчисленніших і найпопулярніших творчих колективів нашої громади. Цей високопрофесійний колектив дарує пісенне багатство нашого народу, є духовним обличчям і своєрідною візитною карткою нашого Ямпільського краю”, – пише Любов Гарбузенко.

Як повідомляє пані Любов, у грудні також виповнюється 75 років Миколі Андрійовичу Примаку, що співав 28 років у хорі й 22 роки є його незмінним керівником.

“Коли співає хор, умовно відчуваєш бездонну, невичерпну силу української землі. Немає серед нас людей, більш закоханих у пісню, ніж учасники хорового колективу «Барвінок».  У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та божа любов не залишала вас у цей непростий час, щоб доброта та злагода зігрівали ваші серця. На жаль, сьогодні ми не можемо проводити масові заходи, бо дбаємо про безпеку людей. І запланований ювілейний концерт цього чудового колективу також не відбудеться. Проте, дякуючи учасникам хору та керівнику, наш хор працює, проводяться репетиції, заняття. Бо всі разом ми працюємо на Перемогу, прославляючи українську пісню і готуємося до великого гала-концерту на честь нашої Великої Перемоги. Хай стануть пророчими слова  першого керівника хору, заслуженого працівника культури Василя Івановича Кусовського: «Скоро буде наш черговий концерт. І знову аплодуватимуть глядачі людям, закоханим у пісню». З ювілеєм! Слава Україні!”, – привітала, на сторінці Центру культури у фейсбуці, Любов Гарбузенко.

error: Content is protected !!