Салон для чоловіків “Erotic Time” пропонує послуги еротичного масажу у Києві в режимі 24/7. Заклад орієнтований на максимальний релакс і має багато фірмових програм. Відпочинковий центр гарантує повну конфіденційність і безпеку: планування салону виключає можливість випадкових зустрічей з іншими гостями.

Цілодобовий салон еротичного масажу: ВІП програми для насолоди в Києві

Професійний еротичний масаж – це послідовна стимуляція ерогенних зон клієнта. Він включає в себе:

 • збуджувальні та розслаблюючі техніки;
 • пристрасні шоу-програми;
 • імітації, що ґрунтуються на чоловічих фантазіях.

Еромасаж дозволяє повністю розслабитися та отримати максимум задоволення від спілкування з майстринею салону. Дівчата не ставлять зайвих питань та діють у рамках обраної програми.

У салоні працюють масажистки, які добре знаються на фізіології та анатомії чоловічого тіла. Вони знайомі з техніками тантри, тайського масажу та можуть подарувати чуттєву насолоду кожному клієнту.

Професійний інтимний масаж покращує кровообіг у статевих органах, прибирає м’язові спазми та дозволяє керувати еякуляцією. Після серії сеансів чоловік зможе збільшити статеву витривалість.

Вибір дівчини для еротичного масажу: масажистки з ефектною зовнішністю

У салоні працюють брюнетки, блондинки, рудоволосі дівчата з будь-якою статурою та розміром грудей. При виборі майстрині можна уточнити перелік послуг та технік масажу. Кількість масажисток на один сеанс необмежена.

Дівчата в салоні не мають забобонів і можуть принести задоволення будь-якому чоловікові. 

Заклад стежить за здоров’ям масажисток. Дівчата, які працюють у салоні та на виїзд, проходять медичні обстеження та регулярно спостерігаються у клініці.

Найкращі програми та техніки еротичного масажу в елітному салоні у Києві.

Еромасаж виконується в приємній атмосфері салону, що сприяє отриманню чуттєвої насолоди. Гості можуть вибрати як класичні, так і оригінальні програми:

 • подвійний або масаж у 4 руки;
 • нуру –  боді масаж тілом;
 • тантричний масаж;
 • лінгам – масаж і т.д.

Салон еротичного масажу дозволяє втілювати будь-які чуттєві мрії та бажання, але без статевого акту. У його кімнатах не ведеться відеоспостереження: все, що відбувається у закладі, залишається таємницею дівчини та її клієнта. Відпочинковий центр гарантує повну конфіденційність і приватність.

Усі приміщення салону проходять регулярну санітарну обробку. Після кожного сеансу відбувається прибирання кімнати з чищенням меблів, декору, техніки.

Центр відрізняється стильним інтер’єром та має все необхідне для пікантного відпочинку. До та після процедури клієнти можуть прийняти душ – санвузол є у кожній кімнаті закладу.

У салоні працюють професійні масажистки із великим досвідом роботи. Вони можуть знайти підхід до кожного клієнта і принести задоволення за індивідуальною програмою із застосуванням заборонених технік та збуджувальних засобів. Майстрині салону мають незабутню зовнішність і вміють дивувати своїми навичками.

Переваги та недоліки салону професійного еротичного масажу

Салон еромасажу має багато переваг, до яких можна віднести:

 • цілодобовий режим роботи;
 • величезний вибір дівчат із різними типажами зовнішності;
 • широкий асортимент технік еромасажу;
 • можливість виїзду масажисток додому;
 • зручне територіальне розташування салону.

Однак пропозиції салону орієнтовані виключно на чоловіків. У спектр послуг центру не входить масаж йоні та інші жіночі техніки. Заклад не надає спеціальних знижок та бере оплату незалежно від продуктивності сеансу. Вартість сеансу в прайсі фіксована, але може бути збільшена залежно від включення додаткових послуг і технік.

Важливо. Дівчата не виїжджають до віддалених районів. Територія виїзду: лише Київ.

Еротичний масаж у цілодобовому салоні або з виїздом додому у будь-який район Києва

“Erotic Time” пропонує якісний еротичний масаж у цілодобовому режимі. Для замовлення послуги можна залишити повідомлення на сайті або зателефонувати. Клієнти можуть забронювати час відвідування салону або викликати масажисток додому.

Дівчата закладу виїжджають на дні народження, корпоративи та випускні. Виїзд можливий у будь-яку частину Києва. Вартість еротичного масажу вдома обумовлюється заздалегідь – телефоном з адміністратором.

error: Content is protected !!