– Інтенсивність торф’яної пожежі в долині річок Івотка та Свеса значно зменшилась, – про це повідомив начальник пожежної частини Євген Кривонос під час засідання районної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулась сьогодні в райдержадміністрації.
– Такого задимлення, як раніше, вже виникати не повинно. Проте, дим може виникати через інші причини. Зокрема, вчора в Ямполі було димно через пожежу очерету в селищі Свеса. Сьогодні знову надійшло повідомлення про горіння сухої трави неподалік Орлівки, – зазначив головний пожежник району.
Наразі на території району постійно фіксуються нові осередки займання торфу через спалення сухої трави населенням. Ситуацію погіршує суха погода без опадів.
две бабы уруля не будет нефига
Полный бред. Будем судить по результатам, а не по Вашим «прогнозам».
Совершенно точно!
Наконец-то собрались, только в пустой след, когда уже все почти перегорело и когда все уже надышались этого чада.