Зниклий два роки тому ямпільчанин може перебувати у полоні бойовиків ДНР

Принаймні про це стверджує інший полонений Валерій Соколов, який був обміняний 29 грудня

За його словами, наш земляк Станіслав Баранов перебував разом з ним у полоні

– Розшукую рідних полоненого в «ДНР» Стаса Баранова, який проживав в селі Степне Ямпільського району Сумскої області. Допоможіть знайти його рідних, він живий, я з ним був в полоні, – написав чоловік на адресу Ямпіль.INFO. Крім того, він надав свій контактний номер телефону 066-011-70-54.

Зазначимо, що Баранов Станіслав Васильович, 11.03.1986 р.н., перебуває у розшуку Ямпільського відділення поліції з 28 грудня 2017 року.

5 thoughts on “Зниклий два роки тому ямпільчанин може перебувати у полоні бойовиків ДНР

  1. Если человек в плену ДНР значит он военнослужащий, как же его искал военкомат??? Вряд ли житель Степного был задержан по политическим мотивам.. Ждем официальной информации.

  2. Что значит врядли? Попробуйте заехать на окупированную территорию и посмотрим по каким мотивам вас задержат: по политическим или по маразматическим.

    1. Там скорее всего неокупированная сторона “незалежнай” и задержат человека по этим же мотвам.

  3. Давно было известно что человек в плену,только нашему правительтству плевать на людей, и его руководству тоже! Проще сказать ушел с дома и пропал,

  4. Шановна редакція – ніякоі так званоі денери не існує -Є ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІ ТЕРИТОРІІ.Не повторюйте запоребріковську пропаганду.

Comments are closed.