Ямпільські школи забезпечили засобами захисту

З метою створення безпечних умов для організації початку 2020-2021 навчального року за рахунок коштів районного бюджету відділом освіти Ямпільської райдержадміністрації здійснено закупівлю безконтактних термометрів, антисептичних засобів для обробки  рук дезінфекційних засобів, засобів індивідуального захисту на загальну суму 134,340 гривень

На апаратній нараді при голові Ямпільської райдержадміністрації начальник відділу освіти Ямпільської райдержадміністрації Олег ПРОЦЕНКО проінформував про стан забезпечення засобами захисту закладів освіти Ямпільського району.

Голова Ямпільської райдержадміністрації Сергій ДВОРНИК доручив визначитися  з кількістю засобів захисту, необхідних для дотримання в закладах освіти карантинних вимог до кінця року, та додатковою сумою коштів для їх закупівлі.

Довідково:

Для проведення термометрії працівникам закладів освіти району придбано 19 безконтактних термометрів на суму 30, 780 гривень; для здійснення дезинфекції поверхонь у приміщеннях та проведення дезінфекційних заходів у салонах шкільних автобусів закуплено 79 кілограмів дезінфекційного засобу «Септомакс» на суму 30,020 гривень;

Для працівників закладів освіти району придбано 5400 масок. Окрім цього, персонал харчоблоків забезпечено рукавичками (1800  пар) та захисними щитками для видачі страв (21 штука). На закупівлю даних засобів індивідуального захисту було витрачено кошти в розмірі 49,740 гривень.

Також   придбано 68 літрів антисептичного засобу для обробки рук на суму 23,800 гривень.

1 thought on “Ямпільські школи забезпечили засобами захисту

  1. А детям температуру должны мерять родители утром! Бред, пусть и учителя меряют температуру себе дома!!! Почему администрация думает только за учителей?! А как же детям маски?! Тоже за счёт родителей!!!

Comments are closed.