Про інформаційне агентство

Ямпільське інформаційне агентство – незалежна медіа-структура, що спеціалізується на ексклюзивних новинах політичного, економічного і соціального життя Ямпільського району та Сумської області.

Головне завдання інформагентства – це збір та поширення серед мешканців Ямпільського району об’єктивної, неупередженої та перевіреної інформації з метою формування громадянського суспільства та підвищення громадської активності мешканців району. Ямпільське інформаційне агентство не підтримує інтересів жодної партії, корпорації, виключає можливість пропаганди і маніпуляції думкою читача. В своїй роботі інформагентство орієнтується на кращі стандарти української інформаційної та аналітичної журналістики.

Прес-центр «Ямпіль.INFO»

Невід’ємним структурним підрозділом Ямпільського інформаційного агентства є прес-центр «Ямпіль.INFO» – незалежний медіа-майданчик для спілкування журналістів з політиками, громадськими діячами, держслужбовцями, вченими, бізнесменами, артистами та спортсменами.

Прес-центр «Ямпіль.INFO» має сучасний зал на 30 осіб для проведення прес-конференцій, круглих столів та презентацій, який оснащений стаціонарний телефонним зв’язком, доступом до мережі Інтернет (Wi-Fi), можливістю цифрової відео та фотозйомки. Прес-центр має окреме обладнане приміщення для проведення переговорів, дискусій та інтерв’ю, що може вмістити до 10 осіб.

Прес-центр розміщується в самому центрі Ямполя – за адресою бульвар Ювілейний, 6 і має всі можливості для проведення медіа-заходів на найвищому організаційному рівні.

Медіа-активи

Новини Ямпільського інформаційного агентства поширюється через власні електронні та друковані засоби масової інформації. До структури інформагентства входить:

Ямпільська інтернет-газета «Ямпіль.INFO» – найпотужніший інформаційний ресурс Ямпільського району, випуск якого є пріоритетним напрямком роботи Ямпільського інформаційного агентства. Медіа-ресурс доступний читачам в мережі інтернет (www.yampil.info)і здійснює випуск новин в режимі реального часу. На даний момент Ямпільська інтернет-газета – є найпопулярнішим засобом масової інформації району, який щотижня відвідують більше трьох тисяч унікальних інтернет-користувачів і цей показник постійно зростає.  Сайт Ямпільської інтернет-газети – є унікальним накопичувачем інформації, де міститься інформаційні, аналітичні та статистичні матеріали з суспільно-політичного життя Ямпільського району, сучасні технології дали можливість зробити їх більш яскравим, наповненими кольоровими фотографіями, відео та аудіо сюжетами.

Ямпільська інформаційно-аналітична газета «Ямпіль.INFO» – незалежний друкований засіб масової інформації аналітичного спрямування, що зареєстрований відповідно до чинного законодавства (Свідоцтво СМ №748/370Р).  Метою газети – є проведення глибокого аналізу суспільно-політичних процесі та їх прогнозування, розробка та пропонування місцевих реформ. Наразі, випуск газети здійснюється нерегулярно, залежно від необхідності.

Інформаційний сайт «Північ.NET» – медіа-ресурс Ямпільського інформаційного агентства, що здійснює огляд, обробку та поширення найактуальніших новин Сумської області та України для мешканців Ямпільського району. Наразі проект знаходиться на стадії розробки.

Спільноти «Ямпіль.INFO» в соціальних мережах – інформаційно-розважальні медіа-ресурси Ямпільського інформаційного агентства в найбільших соціальнх мережах України дозволяють здійснювати постійний зворотній зв’язок з читачами, обмінюватись інформацією, проводити обговорення та опитування громадської думки. Спільнота «Ямпіль.INFO» в Вконтакте має більше 1200 користувачів і є найбільш впливовою в районі.

Ямпільське інтернет-телебачення – перспективний напрямок роботи Ямпільського інформаційного агентства, технічні можливості якого дозволяють здійснювати підготовку відеосюжетів новин. Наразі було виготовлено чотири випуски місцевого телебачення, які розміщені в мережі інтернет на сайті  www.yampil.info

Реклама

Ямпільське інформаційне агентство здійснює розміщення комерційної реклами на сайті  www.yampil.info за доступними цінами:

– привітання з днем народження, або іншим святом – 20 гривень (1 фотографія безкоштовно). Привітання з’являтиметься на сайті в день свята, або за бажанням рекламодавця, який зможе реалізувати будь-які творчі задуми;

– оголошення, повідомлення, або рекламна стаття у стрічці новин сайту – 20 гривень (1 фотографія безкоштовно, всі наступні за домовленістю);

– рекламні банери: від 30-50 гривень на 1 тиждень (залежно від розміру).

З питань розміщення звертайтесь на електронну адресу: as-ua@yandex.ua , або за телефоном 0664176367

1 thought on “Про Ямпіль.info

  1. Привет.

    Где я могу скачать XEvil бесплатно на вашем сайте?
    Получил информацию от вашей поддержки. XEvil-действительно лучшая программа для решения капчи, но мне нужна последняя версия.

    Спасибо.

Comments are closed.

error: Content is protected !!